22-05-2021
Benzine
Automaat
127.956 km
1.998 cc
6 l/100km
22-05-2021
Benzine
Automaat
127.956 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-538-GL Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 530I |
| Tellerstand |
127.956 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Carbonschwarz (zwart) |
| Uitvoering | Touring 530i M Sport 1e eig. Pano HUD Laserlicht ACC H/K Camera Trekhaak |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
31BM
|
| RDW uitvoering |
IAA50700
|
| RDW handelsnaam |
530I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1750*09 |
| Tellerstand |
127.956 km, op 25-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
133 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Afmetingen | 496,00 x 187,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1705 kg
|
| Massa rijklaar |
1805 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2425 kg
|
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-05-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 36 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| 100% Dealeronderhouden |
| 360gr Camera |
| ABS |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Alarminstallatie met SCM |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| BMW Gesture Control |
| BMW Laserlicht |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfortstoelen |
| Comforttoegang |
| Connected Package Professional |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Deelbare achterbank |
| Driving Assistant Professional |
| Eerste eigenaar |
| El. verst. voorstoelen |
| El. verst. voorstoelen met geheugen |
| El. Verstelbare spiegels |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| exclusief Nappa leder |
| Grootlichtassistent |
| Harman Kardon surround sound |
| Head UP Display |
| Hoogglans Shadow line |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen Dashboard |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun |
| M Sport Brake |
| M sportonderstel |
| M Sportpakket |
| Multifunctioneel stuur |
| M veiligheidsgordels |
| Navigatiesysteem |
| NL-auto |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Panoramadak |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Schuif-kanteldak elektrisch |
| Sfeerverlichting |
| Spiegelpakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoon draadloos opladen |
| Trekhaak, afneembaar |
| Trekhaak elektrisch wegklapbaar |
| USB aansluiting |
| Verstelbaar stuur |
| Warmtewerend getint glas |
| Xenon-koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.