26-06-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
126.012 km
1.997 cc
3 l/100km
26-06-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
126.012 km
1.997 cc
3 l/100km
| Kenteken | L-535-XG Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE40E IPERFORMANCE |
| Tellerstand |
126.012 km, op 15-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Black Sapphire Metallic (475) (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | ➡️ |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X5
|
| RDW variant |
KT01
|
| RDW uitvoering |
6A25000K
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE40E IPERFORMANCE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0421*20 |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag zal worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 489,00 x 194,00 x 1.762,00 cm |
| Ledig gewicht |
2205 kg
|
| Massa rijklaar |
2980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2980 kg
|
| Laadvermogen | 775 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 142 à € 157 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 23-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Adaptief demping systeem |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airbags voor bestuurder en voorpassagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische 3-punts veiligheidsgordels vóór met gordelslotspanners |
| Autonomous Emergency Braking |
| Auto Start Stop functie |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Basis Bluetooth telefoonvoorbereiding incl. USB-aansluiting en extra 12V aansluiting vooraan (geen telefoonhouder) |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met elektronische wegrijbeveiliging (EWS III, klasse 1 VbV/SCM) en crash-sensor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Control Display 6,5" display met 800x400 pixel resolutie |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW |
| Drie automatische 3-punts veiligheidsgordels achter |
| Driving Experience Control incl. Eco Pro modus |
| DVD speler |
| Dynamische Tractie Controle (DTC) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdairbags voor voor- en achterinzittenden |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| IDrive controller |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Knipperlichten in buitenspiegels geïntegreerd |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen interieur |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel sportstuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiescherm 8.8 inch Display via iDrive controller (groot-beeld) |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Neerklapbare achterbank (60/40) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control (PDC) voor- en achterzijde (incl. optische weergave) |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Side airbags voor de bestuurder en de voorpassagier |
| Sierlijsten om zijruiten in zwart, met mat zwarte spiegeldriehoek en raamgeleiders |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop knop, zonder sleutel te starten |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Twee 12V aansluiting voor |
| Twee bekerhouders voorin |
| Uitlaateindpijp, dubbele ronde pijp, links |
| USB/Audio aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.