13-10-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
104.778 km
1.498 cc
5 l/100km
13-10-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
104.778 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-535-LG Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 LIMOUSINE |
| Tellerstand |
104.778 km, op 02-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 35 TFSI edition one (STOELVERWARMING, ACHTERUITRIJCAMERA, CRUISE CONTROL ADAPTIEF, PARKEERSENSOREN) |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
LDFYAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002RT011C184
|
| RDW handelsnaam |
A3 LIMOUSINE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*05 |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1875 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1875 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
1 gebrek geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Autotelefoon |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Extra getint glas |
| incl boekjes |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de AUDI op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.