25-06-2021
Elektrisch
Automaat
127.405 km
Onbekend
Onbekend
25-06-2021
Elektrisch
Automaat
127.405 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | L-527-NB Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Tellerstand |
127.405 km, op 02-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Gletscher White (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Life 77 kWh|SOH 93%|Trekhaak|Stoelverwarming|Warmtepomp |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
D0M1ASA
|
| RDW handelsnaam |
ID.4 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*02 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 458,00 x 185,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
2024 kg
|
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 636 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 35 per maand |
| APK vervaldatum | 25-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtepomp |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.