02-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
151.297 km
2.998 cc
1 l/100km
02-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
151.297 km
2.998 cc
1 l/100km
| Kenteken | L-524-ZJ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Tellerstand |
151.297 km, op 15-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | XDrive45e High Executive (PANORAMADAK, CAMERA, STOEL/STUURVERWARMING, SFEERVERLICHTING, DEALER ONDERHOUDEN) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
TA61
|
| RDW uitvoering |
IAA50900
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE45E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1918*11 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 200,00 x 175,00 cm |
| Ledig gewicht |
2410 kg
|
| Massa rijklaar |
3150 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3150 kg
|
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 22""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Autotelefoon |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| CoPilot Pack |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Plus |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| harman/kardon |
| Hill hold-functie |
| incl boekjes |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| M Aerodynamica |
| Metallic lak |
| M Sportpakket |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming achter |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtecomfort pakket |
| WiFi voorbereiding |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.