23-10-2019
Benzine
Automaat
87.395 km
2.894 cc
11 l/100km
23-10-2019
Benzine
Automaat
87.395 km
2.894 cc
11 l/100km
| Kenteken | L-522-LX Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | MACAN TURBO |
| Tellerstand |
87.395 km, op 24-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Krijtgrijs (grijs) |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 2.9 Turbo|Krijtgrijs|Pano|Leder|Chrono|Luchtv. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JN22
|
| RDW uitvoering |
7100000
|
| RDW handelsnaam |
MACAN TURBO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*14 |
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Ledig gewicht |
1920 kg
|
| Massa rijklaar |
2580 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2580 kg
|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-10-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side-skirts |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.