02-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
135.038 km
1.998 cc
6 l/100km
02-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
135.038 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-509-ZJ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie Touring |
| Tellerstand |
135.038 km, op 18-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 520i Business Edition Plus | M-Sport | Orig. NL | M-Pakket | Laser verlichting | |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
11BM
|
| RDW uitvoering |
IAA50000
|
| RDW handelsnaam |
520I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1750*12 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
131 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 496,00 x 187,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
2410 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2410 kg
|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-09-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische niveauregeling |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen met laser |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| M Aerodynamica |
| M Sportpakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.