18-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
75.046 km
2.995 cc
3 l/100km
18-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
75.046 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | L-426-LP Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
75.046 km, op 16-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid *Origineel NL*Garantie*Chrono* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1215101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 36 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,80 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Verbruik gemiddeld | 23,30 kWh/100km |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 2 zonnedaken |
| 4-wiel besturing |
| Aanhanger-assistent |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterkant-diffusor |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Actieve motorkap |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti-diefstal alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Apple carplay / Android auto |
| Automatic Brake Differential (ABD) |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Brake Assist System (BAS) |
| Brede beschermstrip |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Carplay/Android Auto |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische handrem |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen voor |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlicht LED |
| Koplampen adaptief |
| Launch-Control |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| Lederen sportstuur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Luxe bekleding |
| Metallic lak |
| Motorsound-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeer-assistent |
| Regensensor |
| Remzadels |
| Rijprofielselectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roetfilter |
| Rubber mat in laadruimte |
| Soft Close Portieren |
| Spatbordverbreding |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Vloermatten |
| Voertuigtrackingsysteem |
| Wielbasis 2895 mm |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.