24-06-2020
Diesel
Automaat
199.990 km
1.969 cc
5 l/100km
24-06-2020
Diesel
Automaat
199.990 km
1.969 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-411-JB Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
199.990 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | SAVILE GREY (492) (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 D4 Inscription |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWA8
|
| RDW uitvoering |
PWA8VD0?
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
127 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1659 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 60 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 651 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 198 à € 207 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti overhel assistent |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dark Flame Birch Wood inleg in interieur |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achterportieren en achterruit |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxury Line |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Savile Grey metallic |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Versatility Line |
| Visual Park Assist met Front "Fisheye" view |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
| Zongordijnen achterportieren |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.