14-05-2021
Benzine
Handgeschakeld
23.245 km
999 cc
5 l/100km
14-05-2021
Benzine
Handgeschakeld
23.245 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-371-GD Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN JUKE |
| Tellerstand |
23.245 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.0 DIG-T N-Connecta | ECC | VELGEN ✅ 1e Eigenaar -2e PINKSTERDAG OPEN!- |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F16
|
| RDW variant |
A
|
| RDW uitvoering |
A09
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN JUKE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6697*04 |
| Tellerstand |
23.245 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
113 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 421,00 x 180,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1162 kg
|
| Massa rijklaar |
1700 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1700 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 631 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-05-2027 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Anti Slipregeling |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Sportpakket (exterieur) |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.