05-06-2018
Benzine
Automaat
124.409 km
1.395 cc
6 l/100km
05-06-2018
Benzine
Automaat
124.409 km
1.395 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-335-SF Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
124.409 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Briljantzwart (zwart) |
| Uitvoering | 1.4 TFSI Sport S line black edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2CVNAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK005P8W07S57M
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*53 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1390 kg
|
| Massa rijklaar |
2005 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 54 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2005 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-04-2027 |
| Aandrijfslipregeling (ASR) met EDS |
| Aandrijvingstype: Frontaandrijving |
| Achterbankleuning gedeeld/klapbaar |
| Achterlichten LED met dynamisch knipperlicht |
| Airbag Bestuurders-/passagierskant |
| Airbag Passagierszijde uitschakelbaar |
| Akoestisch glas portierruiten voor |
| Ambienteverlichting |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Audi connect (Nood- en assistance-systeem) |
| Automatische airconditioning |
| Bagage-/laadruimteafdekking elektrisch |
| Bagageruimteafscheiding (Net) |
| Bagageruimteklep electr. bediend (openen + sluiten) |
| Bandencontrole-indicator |
| Bandenreparatieset |
| Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing) |
| Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing) en Portierruiten voor Akoestisch glas |
| Bestuurders-informatiesysteem (FIS) |
| Bluetooth-interface (Mobiele telefoon) incl. Gordelmicrofoon |
| Buitenspiegel asferisch, links |
| Buitenspiegel asferisch, rechts |
| Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegel zwart |
| Bumper Sport-design met Diffusorelement achter |
| Carrosserie: 4-deurs |
| Dagrijlicht LED |
| Dakbekleding Stof, zwart |
| Dakrandspoiler |
| Dakreling |
| Drempellijsten Sport-design |
| Drempellijsten Zwart |
| Elektron. differentieelblokkering (EDS) |
| Elektron. Stabiliteitscontrole (ESC) |
| Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP) |
| Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6 |
| Exterieur-pakket S line |
| Exterieur-pakket S line Black |
| Glans-pakket |
| Hoofdairbag-systeem (Sideguard) |
| Instaplampen LED met Projectie-functie |
| Instaplijsten met Aluminiuminzetstuk en Logo |
| Interieurinrichting: Decordelen Pianolak, zwart |
| Isofix-houder voor kinderzitje |
| Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koplamp LED |
| Laadrandbescherming (Roestvrij staal) |
| Lendensteun voor, electr. verstelbaar |
| Licht- en regensensor |
| Licht-pakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 8x18 (5-dubbelspaaks-design, met RS-Handschrift) |
| Make-upspiegel verlicht |
| Middenarmsteun voor |
| Motor 1,4 L - 110 kW 16V TFSI ACT |
| Multimedia-interface MMI Basic Plus / MMI Radio Plus |
| Omkeerbare laadvloer (Laadvloer) |
| Optiek-pakket Zwart Audi Exclusive |
| Parkeerhulp achter (APS) |
| RDW-leges |
| Remassistent |
| Rijassistent-systeem City-noodremfunctie (Audi pre sense City) |
| Rijassistent-systeem Vermoeidheidsherkenning (Aanbevolen pauze) |
| Rokerpakket |
| Ruitensproeistukken verwarmbaar |
| Schakel-/selectiehefboomgreep Leer geperforeerd (geperforeerd) |
| Snelheidsbegrenzersysteem |
| Sportstoelen voor |
| Start-/stopsysteem |
| Stoelbekleding/kussens: Stof System |
| Stoelen voor handmatig verstelbaar |
| Stoelverwarming voor |
| Stuur (Leer) met Multifunctie en Schakelfunctie |
| Stuurbekrachtiging elektro-mechanisch |
| Transmissie 7 versnellingen - dubbelkoppeltransmissie S-tronic |
| Universeellak |
| Warmtewerend glas Groen getint |
| Wegrijblokkering (elektronisch) |
| Zij-airbag voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.