28-04-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
141.677 km
2.998 cc
1 l/100km
28-04-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
141.677 km
2.998 cc
1 l/100km
| Kenteken | L-315-DK Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE45E |
| Tellerstand |
141.677 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | CARBONSCHWARZ METALLIC (416) (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 45E XDRIVE HIGH EXE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
TA61
|
| RDW uitvoering |
IAA50900
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE45E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1918*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 290 kW |
| Vermogen elektromotor | 83 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 22,30 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 75 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 24,40 kWh/100km |
| Tellerstand |
141.677 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-04-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| 19 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras |
| Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio Media Pack |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access |
| Comfort Access pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Comfortstoelen |
| Connected Package Professional |
| Connected services |
| DAB |
| DAB-tuner |
| DAB / DAB+ Radio Tuner |
| Dakdraagsysteem |
| Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare lendensteun |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glazen panoramadak |
| Grootlichtassistent |
| Handbediende zonneschermen achter |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Integral Active Steering |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Leder 'Vernasca' bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| LED mistlampen voor |
| Leer |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 22" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| M Aerodynamica |
| M Carbonschwarz |
| metaalkleur |
| M Sportpakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Navigatievoorbereiding |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rolgordijnen zijruiten achter |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.