30-04-2021
Elektrisch
Automaat
88.913 km
Onbekend
Onbekend
30-04-2021
Elektrisch
Automaat
88.913 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | L-186-DS Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
88.913 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Recharge P8 AWD R-Design SOH 93% | Warmtepomp | Camera | Navigatie | Stoel/Stuurverwarming |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZED
|
| RDW uitvoering |
XZEDVE0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*10 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 300 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 330 km |
| Actieradius zomer | 310 km |
| Actieradius winter | 268 km |
| Actieradius zonder range extender | 418 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,09 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 62,05 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 21,67 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,55 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,41 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 524,60 km/h |
| Verbruik geschat | 26,04 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 23,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 25,62 kWh/100km |
| Verbruik winter | 30,70 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de software zit een fout. Als gevolg kan de spanning van het hoofdrelais wegvallen. |
| Materiële gevolgen | Tijdens het rijden kan onverwacht de aandrijving uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De software wordt geupdate. Dit wordt 'over the air' gedaan of kan door de merkdealer worden uitgevoerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de gasstandsensor van het gaspedaal kan water binnendringen. Als gevolg kan dit corrosie, sluiting en een verkeerde gasstandmeting veroorzaken. |
| Materiële gevolgen | Niet of niet goed reageren op de stand van het gaspedaal, onbedoeld accelereren, niet starten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De massakabel naar de sensor wordt dan opnieuw bedraad. Mogelijk wordt ook de sensor en connector vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 443,00 x 187,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
2088 kg
|
| Massa rijklaar |
2650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2650 kg
|
| Laadvermogen | 562 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 30-04-2027 |
| 2-zone Electronic Climate Control met gekoeld dashboardkastje |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende buitenspiegels |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Climate control (digitaal) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dak uitgevoerd in Ice White Solid |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| ISO-fix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Keyless start/stop |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| LED mistlampen voor |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Nederlandse auto |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Assist achter |
| Park Assist Pack |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Parkeerverwarming met timer |
| R-Design exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sensus Connect met High Performance Audio |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| wifi |
| Winterpakket |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.