30-07-2021
Elektrisch
Automaat
70.059 km
Onbekend
Onbekend
30-07-2021
Elektrisch
Automaat
70.059 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | L-174-TN Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN LEAF 62KWH |
| Tellerstand |
70.059 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | e+ N-Connecta 62 kWh | Parkeercamera | Stoelverwarming | Cruise control |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
ZE1
|
| RDW variant |
A
|
| RDW uitvoering |
A03
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN LEAF 62KWH
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6537*03 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 160 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 62 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 58,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 351 km |
| Actieradius zomer | 286 km |
| Actieradius winter | 246 km |
| Actieradius zonder range extender | 385 km |
| Kabeltype | Type 1 (J1772) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 6,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 9,39 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 43,14 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 17,22 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,82 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,49 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 405,67 km/h |
| Verbruik geschat | 19,44 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 18,50 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,14 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,92 kWh/100km |
| Tellerstand |
70.059 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Na uitschakelen van de cruise control kan onder bepaalde omstandigheden een onbedoelde acceleratie plaatsvinden. |
| Materiële gevolgen | Het is mogelijk dat het voertuig blijft versnellen ondanks dat het gaspedaal is losgelaten. Als de rem wordt bediend zal het versnellen stoppen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Bij deze afspraak wordt de VCM geprogrammeerd met gecorrigeerde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5162026 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 449,00 x 179,00 x 154,00 cm |
| Ledig gewicht |
1656 kg
|
| Massa rijklaar |
2140 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2140 kg
|
| Laadvermogen | 484 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| APK vervaldatum | 30-07-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED koplampen met automatische hoogteverstelling & LED mistlampen voor |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.