26-02-2020
Benzine
Automaat
78.197 km
1.984 cc
6 l/100km
26-02-2020
Benzine
Automaat
78.197 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-133-RJ Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
78.197 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Briljantzwart (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 35 TFSI Launch edition Business / 150pk / Clima / Apple Carplay / Cruise |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
L2DLVBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT021C17S
|
| RDW handelsnaam |
A4 LIMOUSINE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*59 |
| Omschrijving defect | In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden. |
| Materiële gevolgen | Brandgevaar ook in geparkeerde toestand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1410 kg
|
| Massa rijklaar |
2035 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 54 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2035 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone |
| Aluminium raamlijsten |
| Anti-diefstal alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audi smartphone interface |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel, automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Decoratielijsten, aluminium Ellipse |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Metallic |
| Multifunctioneel stuur, in leder |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Velgen, lichtmetaal 7,5J x 17 "10-spaak"-design |
| Vervolgbotsing preventie |
| Warmtewerend glas |
| Wegrijassistent |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.