12-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
167.870 km
2.995 cc
3 l/100km
12-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
167.870 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | L-082-JG Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
167.870 km, op 13-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid PANO LUCHT BTW NL-AUTO |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 36 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,80 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Verbruik gemiddeld | 23,30 kWh/100km |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| APK vervaldatum | 08-07-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend en regensensor |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.