27-12-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
188.000 km
1.998 cc
Onbekend
27-12-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
188.000 km
1.998 cc
Onbekend
| Kenteken | KZ-518-P Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
188.000 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Silky white p (wit) |
| Uitvoering | 2.0 PHEV Premium |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CW0
|
| RDW variant |
GGP21
|
| RDW uitvoering |
ATABRRA5AAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0406*27 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte a. |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 149 kW |
| Vermogen elektromotor | 120 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 54 km |
| Actieradius met range extender | 0 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 2,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 30 kW |
| Verbruik gemiddeld | 13,40 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De ABS/ASC ECU-software bevat een fout. Hierdoor kunnen de actieve veiligheidssystemen, ABS, ACC, FCM, BAH en s-AWC, uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Indien de systemen uitvallen kan dit de voertuigstabiliteit in gevaar brengen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de ABS/ASC ECU voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan, als gevolg van de hoge druk, een deel van het opblaasmechanisme losraken. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag worden metalen deeltjes door de airbag het interieur ingeschoten, met kans op letsel. Tevens biedt de airbag niet de gewenste bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 14-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Side-skirts |
| Standkachel |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.