29-12-2016
Hybride
Automaat
158.265 km
1.969 cc
Onbekend
29-12-2016
Hybride
Automaat
158.265 km
1.969 cc
Onbekend
| Kenteken | KZ-327-V Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
158.265 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 T8 / POLESTAR ENGINEERED / LUCHVERING / HEICO |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*04 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Omschrijving defect | Van de gordijnairbags kunnen van de bevestigingsbouten de boutkoppen afbreken. De airbag zit dan niet in de juiste positie. |
| Materiële gevolgen | Minder goed bescherming bieden bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken. De betreffende bouten worden dan geinspecteerd en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 03345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 495,00 x 196,00 x 174,00 cm |
| Ledig gewicht |
2180 kg
|
| Massa rijklaar |
2280 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-01-2026 |
| 4 WD |
| ABS |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruit rij camera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Airconditioning, automatisch 4 zone |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| APK bij aflevering |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| AUX AANSLUITING |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| Berg assistent |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur van de carrosserie |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Dakrails aluminium |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dynamisch Traction control |
| EBD |
| El. verst. best. stoel |
| El. verst. best. stoel met geheugen |
| El. verst. voorstoelen |
| El. verst. voorstoelen met geheugen |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Electronic Climate control |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| ESP |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtinleg in dashboard, donkere tinten |
| Keyless Entry |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Knieairbag voor |
| Koplampen adaptief |
| Koplampwissers |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen Stuur |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20 inch |
| Lichtmetalen velgen 21 inch |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| navigatiesysteem full map hard disk |
| Open dak elektrisch |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panorama dak |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Parkeerassistent |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio/CD |
| Radio/cd/mp3 speler |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Schuif-kanteldak elektrisch |
| Side Impact Protection System |
| Sidespoilers/steps in kleur van de carrosserie |
| Spraakbediening |
| Standverwarming |
| Start en Stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming bestuurder |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurverwarming |
| Sunroof |
| Surround View Camera |
| Traction Control |
| Trekhaak, afneembaar |
| Trekhaak, Aut. inklapbaar |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Verwarmde ruitensproeierinstallatie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
| Xenon-koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.