29-12-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
211.547 km
1.969 cc
2 l/100km
29-12-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
211.547 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | KZ-229-N Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
211.547 km, op 19-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription R-Design 7Pers|PANO|LED|ACC|HUD|MEMORY|STOELV|BLUETOOTH|CAMERA|20INCH| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*04 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 193,00 x 178,00 cm |
| Ledig gewicht |
2180 kg
|
| Massa rijklaar |
3010 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Laadvermogen | 830 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Business Pack Connect |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare kofferbak |
| Elektrische memory stoelen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Grootlicht-assistent |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Houten versnellingspook |
| Koplampen adaptief |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxury-Line |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.