19-12-2016
Benzine
Handgeschakeld
143.495 km
1.193 cc
4 l/100km
19-12-2016
Benzine
Handgeschakeld
143.495 km
1.193 cc
4 l/100km
| Kenteken | KX-366-T Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI SPACE STAR |
| Tellerstand |
143.495 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.2 Life Airco 143DKM NAP Recent Grote Beurt!!! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
A00
|
| RDW variant |
A0411
|
| RDW uitvoering |
AABBA5A5AAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI SPACE STAR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0951*06 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte v. |
| Omschrijving defect | De computer (ECU) beoordeelt de ladingstoestand van de 12V accu verkeerd. |
| Materiële gevolgen | De kans bestaat dat indien de motor is uitgeschakeld door de Automatic Stop & Go, de motor niet opnieuw gestart kan worden, omdat de capaciteit van de 12V accu op dat moment onvoldoende is. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de ECU voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
96 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 371,00 x 167,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
820 kg
|
| Massa rijklaar |
1340 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1340 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Wegenbelasting | € 24 à € 26 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 14""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Multimedia-voorbereiding |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.