30-11-2016
Benzine
Handgeschakeld
87.034 km
1.199 cc
4 l/100km
30-11-2016
Benzine
Handgeschakeld
87.034 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | KT-180-H Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
87.034 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Blue Lion TREKHAAK|CRUISE CONTROLE |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
C
|
| RDW variant |
CHMZ
|
| RDW uitvoering |
6/1
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0070*32 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte v. |
| Omschrijving defect | Het aansturingsrelais van de startmotor is mogelijk onjuist gefabriceerd. Hierdoor kan de startmotor onbedoeld geactiveerd worden. |
| Materiële gevolgen | Als het voertuig in een versnelling en niet op de handrem staat kan het voertuig ongecontroleerd in beweging komen en de startmotor kan oververhit raken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het aansturingrelais van de startmotor controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Afmetingen | 397,00 x 174,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
950 kg
|
| Massa rijklaar |
1546 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1546 kg
|
| Laadvermogen | 596 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.