21-09-2012
Benzine
Handgeschakeld
126.904 km
1.329 cc
5 l/100km
21-09-2012
Benzine
Handgeschakeld
126.904 km
1.329 cc
5 l/100km
| Kenteken | KT-119-S Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | DAIHATSU CHARADE |
| Tellerstand |
126.904 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.3 Club/Toyota Yaris/Airco/Trekhaak/ 6 Bak |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XP9F(A)
|
| RDW variant |
NSP90(DH)
|
| RDW uitvoering |
NSP90L-CHFGKW(9G)
|
| RDW handelsnaam |
DAIHATSU CHARADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0249*06 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De airbag inflators zijn vervaardigd zonder de juiste afdichtingen waardoor lucht en vocht gedurende een langere periode in de inflators kunnen lekken. Hierdoor gaat de kwaliteit het drijfgas achteruit. |
| Materiële gevolgen | Als de airbag met gedegradeerd drijfgas tijdens een botsing wordt geactiveerd kan deze te langzaam of, in zeer zeldzame gevallen te krachtig ontvouwen en scheuren of exploderen en metalen stukken van de inflator naar inzittenden van het voertuig schieten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer om een modificatie te laten uitvoeren aan het voertuig. De airbagmodule zal worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0162585217 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Ledig gewicht |
1025 kg
|
| Massa rijklaar |
1480 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1480 kg
|
| Laadvermogen | 455 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Usb/Aux |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.