14-11-2016
Benzine
Handgeschakeld
170.129 km
1.499 cc
5 l/100km
14-11-2016
Benzine
Handgeschakeld
170.129 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | KR-755-N Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER |
| Tellerstand |
170.129 km, op 02-09-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Business |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
LN31
|
| RDW uitvoering |
6H3500C0
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*24 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 425,00 x 180,00 x 1.441,00 cm |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-09-2026 |
| 2-traps airbags voor bestuurder en voorpassagier |
| 12V aansluiting in bagageruimte |
| 17 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Anti-blokeersysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische 3-punts veiligheidsgordels met gordelslotspanners |
| Automatische vergrendeling van de portieren na het wegrijden, zelf instelbaar |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-In en USB aansluiting voor het aansluiten voor o |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bandenspanningswaarschuwingssysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth carkit |
| Bluetooth handsfree kit |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer met verbruiksberekening |
| Brake Energy Regeneration |
| British Racing Green metallic lak |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met elektronische wegrijbeveiliging |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Deactivering airbag aan passagierszijde |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dwarsspijlen in de grille hoogglans zwart aluminium |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Brakingforce Distribution |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische handrem in de middenconsole |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Enkele verchroomde uitlaatpijp linksachter |
| Follow-me-home verlichting |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdairbags voor bestuurder en voorpassagier |
| Instapverlichting |
| Interieur sfeerverlichting |
| In twee delen neerklapbare achterbank |
| ISO-fix |
| ISOFIX bevestigingssysteem voor kinderzitjes achter |
| Keyless go |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| LED verlichting |
| Leeslampjes voor |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun v |
| MINI Rijmodus |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel met cruise control |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Ongevalsensor, ontgrendelt de deuren en activeert alarmlichten |
| Opbergnetten |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regen- en lichtsensor |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmoment indicator op het dashboard |
| Side Airbags voor |
| Snelheidsmeter en toerenteller op stuurkolom |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spot op voorstoelen en Mood verlichting |
| Start/stop knop |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Tankdop in carrosseriekleur |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verchroomde greep van de splitdoor |
| Verlichte make up spiegels |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare hoofdsteunen voor en achter |
| Verwarmbare ruitenwissersproeiers |
| Voetgangersveiligheid |
| Witte knipperlichten |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.