28-10-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
203.915 km
1.998 cc
2 l/100km
28-10-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
203.915 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | KN-806-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 330E IPERFORMANCE |
| Tellerstand |
203.915 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 330e Centennial High Executive Automaat / 1e Eigenaar / Schuifdak / HUD / Sport-Leder / Camera / Navi / Clima / PDC / |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
3L
|
| RDW variant |
8E11
|
| RDW uitvoering |
6A250000
|
| RDW handelsnaam |
330E IPERFORMANCE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0314*20 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Actieradius zonder range extender | 40 km |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 463,00 x 181,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1635 kg
|
| Massa rijklaar |
2195 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2195 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Halogeen mistlampen |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.