17-10-2016
Diesel
Automaat
167.494 km
1.969 cc
5 l/100km
17-10-2016
Diesel
Automaat
167.494 km
1.969 cc
5 l/100km
| Kenteken | KL-064-Z Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
167.494 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 D4 Inscription|PANO|360|KEYLESS|LED|HUD|DODEHOEK|LEDER|MEMORY|B&W|STOELV|TREKHAAK|CARPLAY|ACC|20INCH| |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWA8
|
| RDW uitvoering |
PWA8BD??
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*00 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Omschrijving defect | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle voorkomende omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in de luchtinlaatleiding optreden en kan het kunststof inlaatspruitstuk vervormen en smelten. |
| Materiële gevolgen | Wegvallen van het vermogen van de motor en in de motorruimte kan brand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt over het mogelijke defect, gevaar en de nog in ontwikkeling zijnde herstelmaatregel geinformeerd. Zodra de herstelmaatregel beschikbaar is wordt de voertuigeigenaar opnieuw benaderd voor het laten herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in het inlaatsysteem ontstaan en kan het kunststof inlaatkanaal vervormen en smelten. |
| Materiële gevolgen | Niet goed lopen/inhouden van de motor, ontstaan van brand bij de motor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aangepaste software installeren, sensoren worden gereinigd en het koelsysteem van de uitlaatgasrecirculatie, het EGR-systeem, wordt aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
119 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 494,00 x 189,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1633 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 677 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay & Android auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Houtafwerking interieur |
| Houten versnellingspook |
| Intro-Line |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxury Line |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.