02-03-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
76.459 km
1.499 cc
7.4 l/100km
02-03-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
76.459 km
1.499 cc
7.4 l/100km
| Kenteken | KKH-95-K Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X1 |
| Tellerstand |
76.459 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) (zwart) |
| Uitvoering | xDrive25e High Ex. Sportline Black ed. |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1676*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
42 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Massa rijklaar |
2330 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 18 inch lichtmetalen wielen Y-spaak |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische 2-zone airconditioning |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| BMW sportstoelen |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch te openen en sluiten achterklep |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Geperforeerd leder ‘Dakota’ Mocha Schwarz/Mocha |
| Glazen panoramadak |
| Grootlichtassistent |
| HiFi System |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen voor |
| Model Sport Line |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem Plus |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control achter |
| Park Distance Control voor/achter (PDC) |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Safety Pack |
| Saphirschwarz |
| Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.