21-03-2017
Benzine
Handgeschakeld
98.522 km
999 cc
4 l/100km
21-03-2017
Benzine
Handgeschakeld
98.522 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | KKH-94-H Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A1 Sportback |
| Tellerstand |
98.522 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.0 TFSi Design - 5Drs I Airco I PDC I Sport velgen I Comfort pakket I Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
Onbekend
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2017 |
| Datum eerste toelating |
21-03-2017
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
29-05-2026
|
| APK geldig tot |
15-03-2027
|
| Tellerstand |
98.522 km, op 23-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 399,00 x 175,00 x 145,00 cm |
| Massa rijklaar |
1580 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische inschakeling voor rijverlichting |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurders-informatiesysteem (FIS) |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort pakket |
| Connectivity-pakket |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| KleurenDisplay |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lederen stuurwiel |
| Licht & Zicht pakket |
| Longlife-Service |
| Model Update |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoud boekje aanwezig |
| Regensensor |
| Rem assistent (HBA) |
| Rokersvrije auto |
| Sport-onderstel |
| Start & Stop |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.