10-07-2017
Benzine
Handgeschakeld
141.323 km
999 cc
5 l/100km
10-07-2017
Benzine
Handgeschakeld
141.323 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | KKH-32-J Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | Q2 |
| Tellerstand |
141.323 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TFSI Design Pro Line Plus - Navigatie I Leer I Airco I PDC I Comfort pakket I Trekhaak I Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
Onbekend
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2017 |
| Datum eerste toelating |
10-07-2017
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
29-05-2026
|
| APK geldig tot |
15-03-2027
|
| Tellerstand |
141.323 km, op 26-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 419,00 x 179,00 x 151,00 cm |
| Massa rijklaar |
1765 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 100% Dealeronderhouden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Assistentie Pakket |
| Audiobediening op stuur |
| Audio installatie premium |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurders-informatiesysteem (FIS) |
| Black Trim |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfort pakket |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Design Pakket |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Familie-Pakket |
| File-assistent |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kleuren Touchscreen |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstuur |
| LED koplampen |
| Licht & Zicht pakket |
| Longlife-Service |
| Metallic lak |
| Model UPGRADE |
| Multi-media-interface MMI-navigatie |
| Multifunctioneel display plus |
| Navigatie full map |
| Optie-pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rem assistent (HBA) |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Speciale kleur |
| Sport stuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak, afneembaar |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend getint glas |
| Warmtewerend glas |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.