18-02-2022
Elektrisch
Automaat
69.628 km
Onbekend
Onbekend
18-02-2022
Elektrisch
Automaat
69.628 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KKD-88-N Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQC |
| Tellerstand |
69.628 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | GRIJS (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 400 4MATIC Business Solution 80 kWh LEDER CAMERA TREKHAAK |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0480*43 |
| Tellerstand |
69.628 km, op 28-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Massa rijklaar |
2940 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Bijtelling | 16 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Grootlichtassistent |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.