07-02-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
46.687 km
1.395 cc
2 l/100km
07-02-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
46.687 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | KKD-13-Z Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | MULTIVAN |
| Tellerstand |
46.687 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | DAYTONA GREY (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 eHybrid LANG 7P Energetic /NAVI/PANO/IQ-LICHT/H-KARDON/CAM/DAB/CARPLAY/V-COCKPIT/// |
| Carrosserievorm | Personenbus |
| RDW type |
ST
|
| RDW variant |
MDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
MNFD6FD6DD00217N4BI1
|
| RDW handelsnaam |
MULTIVAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00018*04 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 17,20 kWh/100km |
| Afmetingen | 517,00 x 194,00 x 191,00 cm |
| Ledig gewicht |
2085 kg
|
| Massa rijklaar |
2750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2750 kg
|
| Laadvermogen | 715 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 31-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 1e eigenaar |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achterstoelen vijf |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruiscontrol |
| afleverkosten 350euro |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Ambient lighting |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| autmatische afstandsregeling |
| Automaat |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| automatisch inparkeer hulp |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| electrische schuifdeur links en rechts |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische schuifdeur |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Harman Kardon |
| Head-up display |
| IQ-LICHT |
| Isofix |
| Keyless-entry |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/velours bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| limit controlle |
| Massage stoelen |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| multimedia-input |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatie groot scherm |
| onderhoud digitaal |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio MP3 |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| ruitenwisser achter |
| servostuur |
| Sfeer verlichting |
| sport-modus |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Stand kachel |
| Startblokkering |
| Stoelen-pakket |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| tft scherm |
| Toerenteller |
| Touchscreen |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| USB |
| Veiligheids-pakket |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.