05-07-2016
Benzine
Handgeschakeld
137.609 km
1.395 cc
Onbekend
05-07-2016
Benzine
Handgeschakeld
137.609 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | KKB-57-D Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
137.609 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI 2016 LED / lane assist Nette auto! |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*27 |
| Massa rijklaar |
2040 kg
|
| Laadvermogen | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dubbele airbag |
| Elektrische ramen |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Metaal-/micakleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.