01-08-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
82.888 km
1.395 cc
2 l/100km
01-08-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
82.888 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | KKB-15-D Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | Q3 Sportback |
| Tellerstand |
82.888 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | |SLINE/Black edit.|Trekhaak|Half Leder |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1900*25 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Massa rijklaar |
2320 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 30-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Diffuser |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Metaalkleur parelmoer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| S Line exterieur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.