17-01-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
123.180 km
1.395 cc
1 l/100km
17-01-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
123.180 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | KKB-03-N Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat Variant |
| Tellerstand |
123.180 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI PHEV GTE Business / Leder / Panorama-dak / head-up / 360camera |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*69 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 57 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,20 kWh/100km |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 477,00 x 183,00 x 152,00 cm |
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 616 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-01-2026 |
| "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort-pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pianolak interieur afwerking |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spiegel-pakket |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelen-pakket |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak-pakket |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.