28-07-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
65.072 km
1.999 cc
Onbekend
28-07-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
65.072 km
1.999 cc
Onbekend
| Kenteken | KJZ-99-B Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C-klasse Estate |
| Tellerstand |
65.072 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | BLAUW (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300e Luxury Line LEDER MEMORY DISTRONIC 360-CAMERA CARPLAY SFEER 18'' |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00017*02 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Vermogen elektromotor | 95 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 107 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 55 kW |
| Verbruik gemiddeld | 21,60 kWh/100km |
| Tellerstand |
65.072 km, op 28-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 149,00 cm |
| Massa rijklaar |
2655 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-07-2026 |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Grootlichtassistent |
| Half alcantara / stof bekleding |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pack |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.