26-04-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
109.171 km
1.498 cc
2 l/100km
26-04-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
109.171 km
1.498 cc
2 l/100km
| Kenteken | KJZ-89-X Switch kenteken |
| Merk | Land Rover |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE |
| Tellerstand |
109.171 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | WIT (wit) |
| Uitvoering | 1.5 P300e AWD SE PPF 1e Eig |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0076*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 227 kW |
| Vermogen elektromotor | 80 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 63 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 4,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 32 kW |
| Verbruik gemiddeld | 15,90 kWh/100km |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 437,00 x 200,00 x 165,00 cm |
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 568 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dual view-functie |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| PPF Folie |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voetgangersairbag |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.