20-01-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Handgeschakeld
117.884 km
1.998 cc
6 l/100km
20-01-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Handgeschakeld
117.884 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | KJZ-29-T Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | CX-30 |
| Tellerstand |
117.884 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | BLAUW (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 e-SkyActiv-G M Hybrid Comfort + Bose Audio|360 Camera|Navigatie|Android Auto|Apple Carplay|Stoelverwarming| |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2041*04 |
| Vermogen totaal | 90 kW |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 180,00 x 154,00 cm |
| Massa rijklaar |
1927 kg
|
| Laadvermogen | 632 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-01-2025 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-pakket |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.