18-08-2025
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
5.522 km
1.373 cc
6 l/100km
18-08-2025
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
5.522 km
1.373 cc
6 l/100km
| Kenteken | KJZ-23-T Switch kenteken |
| Merk | Suzuki |
| Model | S-Cross |
| Tellerstand |
5.522 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | ROOD (rood) |
| Uitvoering | 1.4 Boosterjet Style Automaat| Panoramadak |Apple/Andriod Carplay| Adaptive Cruise | Blindspot| 360 Camera|Keyless| |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0779*19 |
| Vermogen totaal | 81 kW |
| Vermogen elektromotor | 12,20 kW |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
5.522 km, op 29-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 18-08-2029 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.