24-02-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
48.207 km
1.477 cc
Onbekend
24-02-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
48.207 km
1.477 cc
Onbekend
| Kenteken | KJZ-10-X Switch kenteken |
| Merk | Lynk & Co |
| Model | 01 |
| Tellerstand |
48.207 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | BLAUW (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 PHEV Plug-in Hybrid | 360 Camera | |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11032*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 192 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 17,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 69 km |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
48.207 km, op 29-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 454,00 x 186,00 x 169,00 cm |
| Massa rijklaar |
2350 kg
|
| Laadvermogen | 496 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 360 graden camera |
| 360 graden parkeersensoren |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth audio |
| Bluetooth telefoon |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera achter |
| Camera voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB+ |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dashboardcamera |
| Digitaal Dashboard |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen |
| Elektrische stoelverstelling met memory |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische climate control |
| File-assistent |
| front assist |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hi-Fi |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Inklapbare achterbank |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 20 inch |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schuif/Kantel dak |
| Schuifdak |
| Sfeerverlichting |
| Side Assist |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Surround view |
| Telefonie met draadloos opladen |
| Telefoonintegratie premium |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitgebreide telefoonintegratie |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.