09-02-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
99.984 km
1.395 cc
1 l/100km
09-02-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
99.984 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | KJX-42-F Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Arteon Shooting Brake |
| Tellerstand |
99.984 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | eHybrid R-Line Business+, |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Tellerstand |
99.984 km, op 27-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 487,00 x 187,00 x 145,00 cm |
| Massa rijklaar |
2290 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Laadvermogen | 577 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| DAB+ |
| Design-pakket |
| Dodehoek Sensor |
| Draadloze telefoonlader |
| Draadloze telefoon lader |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Head UP Display |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Navigatie-pakket |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Optie-pakket |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Premium kleur |
| R-Line Exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Skiluik |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelen met massage functie |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak afneembaar |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.