13-04-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
139.968 km
1.598 cc
1 l/100km
13-04-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
139.968 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | KJX-27-G Switch kenteken |
| Merk | Citroën |
| Model | C5 Aircross |
| Tellerstand |
139.968 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0642*16 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 81 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 55 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 450,00 x 186,00 x 170,00 cm |
| Massa rijklaar |
2300 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 43 liter |
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-04-2026 |
| 360 graden camera |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen drie |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Elek pakket |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Keyless start |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie D.M.V. Apple Carplay |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.