29-03-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
79.407 km
1.998 cc
2 l/100km
29-03-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
79.407 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | KJV-37-L Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 3-serie Touring |
| Tellerstand |
79.407 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Skyscraper Grau Metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 330e xDrive M-Sport PRO|ACC|CARBON|Memory|Skyscraper Grau|19'' BLACK |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*09 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 215 kW |
| Vermogen elektromotor | 80 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 52 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 21,60 kWh/100km |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 145,00 cm |
| Massa rijklaar |
2475 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 30-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 12 maanden garantie (vraag naar de voorwaarden) |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cruise Control met STOP&GO Functie. (ACC) |
| Active Guard Plus |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Ambiente-Interieur Verlichting |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay® |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beglazing achter verduisterd (Privacy Glass) |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Bmw Individual Hoogglans Shadowline-exterieur met uitgebreide functies |
| BMW Individual Shadowline Lights |
| BMW Live Cockpit Plus |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Pack |
| Connected Drive Services |
| Connectedpackage Professional |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Digitale radio (DAB+) |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloos laden (telefoon) |
| Draadloze telefoonlader |
| Driving assistant |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Entertainment Pack |
| Extra getint glas |
| Geluidsisolerend glas |
| Geluidwerend glas |
| Gevarendriehoek |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Individual High-gloss Satin Chrome |
| Individual Roof-lining Anthracite (hemelbekleding) |
| Keyless Entry |
| Keyless entry & start |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Legal Emergency Call |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| M-Sport interieur |
| M-Sportpaket |
| M-Sport stuurwiel |
| M Aerodynamica |
| M Aerodynamics Package |
| Metallic lak |
| M SPORT BRAKE, RED HIGH-GLOSS |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| Multimedia-voorbereiding |
| M veiligheidsgordels (met M-kleuren) |
| Navigatiesysteem |
| Opberg Pakket |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parking Assistant |
| Parking Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Teleservices |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Widescreen display |
| Winterbanden op velg |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.