30-01-2025
Benzine
Handgeschakeld
16.982 km
1.199 cc
6 l/100km
30-01-2025
Benzine
Handgeschakeld
16.982 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | KJV-30-D Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Avenger |
| Tellerstand |
16.982 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | GRIJS (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | 1.2 Longitude | Camera | Stoelverwarming | Apple/Android CarPlay |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2018/858*00078*06 |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 408,00 x 180,00 x 153,00 cm |
| Massa rijklaar |
1682 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 44 liter |
| Laadvermogen | 527 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-01-2029 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdaal assistent |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Infotainment & Convenience pack |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pack |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.