05-11-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
57.453 km
1.395 cc
Onbekend
05-11-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
57.453 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | KJV-05-R Switch kenteken |
| Merk | Cupra |
| Model | FORMENTOR VZ E-HYBRID |
| Tellerstand |
57.453 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | GRIJS (grijs) |
| Uitvoering | PERFORMANCE 245PK|SPORTSTUUR|LEER|PANO|ACC|PDC|MEMORY SEATS|DEALER ONDERHOUDEN| |
| Carrosserievorm | Overig |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*4008*04 |
| Tellerstand |
57.453 km, op 25-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Massa rijklaar |
2120 kg
|
| Laadvermogen | 516 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dubbele airbag |
| DVD speler |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Metaal-/micakleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Schuifdak |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.