06-03-2019
Benzine
Handgeschakeld
35.749 km
1.498 cc
6 l/100km
06-03-2019
Benzine
Handgeschakeld
35.749 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | KJT-76-J Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Tellerstand |
35.749 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | WIT (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | 1.5 TSI 150PK Style Business |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1845*07 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 435,00 x 182,00 x 157,00 cm |
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-03-2023 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.