31-10-2022
Elektrisch
Automaat
51.128 km
Onbekend
Onbekend
31-10-2022
Elektrisch
Automaat
51.128 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KJS-78-R Switch kenteken |
| Merk | Tesla |
| Model | Model 3 |
| Tellerstand |
51.128 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Deep Blue Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | Long Range AWD 75 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*26 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 377 kW |
| Vermogen elektromotor | 377 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 76 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 72,20 kWh |
| Actieradius (geschat) | 448 km |
| Actieradius zomer | 421 km |
| Actieradius winter | 363 km |
| Actieradius zonder range extender | 567 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,91 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 86,39 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 21,11 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,45 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,24 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.213,34 km/h |
| Verbruik geschat | 18,68 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,38 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,02 kWh/100km |
| Tellerstand |
51.128 km, op 29-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Massa rijklaar |
2232 kg
|
| Laadvermogen | 413 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 78 à € 85 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 31-10-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatisch grootlicht |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Basic Autopilot |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloos inductie smartphone opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| GPS volgsysteem |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijbaan volg systeem |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Subwoofer |
| Volgafstand-indicatie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zonnedak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.