19-04-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
22.288 km
1.332 cc
2 l/100km
19-04-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
22.288 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | KJS-57-Z Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
22.288 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric Trailhawk I Pano I Leder I ALpine I Vol opties I |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*08 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 176 kW |
| Vermogen elektromotor | 44 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 47 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,90 kWh/100km |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 439,00 x 182,00 x 165,00 cm |
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-04-2025 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afkomstig van 1e eigenaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Alpine |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple carplay / Android auto |
| apple carplay radio |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling "Keyless-Entry" zonder safebeveiliging |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen standen |
| Elektrisch verstelbare bestuurderstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Leather Pack |
| Led-koplampen met variabele lichtverdeling |
| LED achterlichten |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen multifunctiestuurwiel met tiptronic, verwarmbaar |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Navigatie via Apple CarPlay / Android Auto |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeerhulpsysteem Plus |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeer sensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium audio |
| Radio |
| Radio/CD |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schuifdak |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelkoeling |
| Stoel ventilatie |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverstelling, elektrisch voor beide voorstoelen met geheugen |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwiel verwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbaar stuur |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wired & Wireless app-connect |
| Xenon |
| Zelfdimmende veiligheidsbinnenspiegel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.