20-01-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
156.902 km
1.969 cc
Onbekend
20-01-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
156.902 km
1.969 cc
Onbekend
| Kenteken | KJS-45-Z Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC60 |
| Tellerstand |
156.902 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | GRIJS (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 Rech T6 AWD Inscription Hyb Soh93% Pano | Elektrische stoelen | 360 Camera | Adaptive cruise control | Ledere bekleding | |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1220*11 |
| Omschrijving defect | De batterijmodules van de hoogspanningsaccu bevat mogelijk een productiefout. |
| Materiële gevolgen | Dit kan brand veroorzaken wanneer het voertuig volledig is opgeladen en geparkeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de batterijmodules controleren en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 469,00 x 194,00 x 164,00 cm |
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 70 liter |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-01-2025 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Afdaal assistent |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische Airco |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitentemp. Meter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. afst.bediening |
| Centr. deurvergr. handbediening |
| Centr. deurvergrendeling afst.bed. |
| Centr.vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met StopenGo en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electrisch verstelbare stoelen |
| Electronic Climate control |
| Elektr. buitenspiegels |
| Elektr. ramen voor + achter |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kruisend verkeer detectie |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Neerklapbare achterbank |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Assist Pack |
| Parkeer assistentie systeem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelen-pakket |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur hoogte verstelb. |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.