11-05-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
77.654 km
1.395 cc
Onbekend
11-05-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
77.654 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | KJS-07-K Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 Sportback |
| Tellerstand |
77.654 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Metallic mythical black (zwart) |
| Uitvoering | 40 TFSIe 204PK S-line Advanced edition |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
SDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001RT071A174
|
| RDW handelsnaam |
A3 40 TFSIE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*12 |
| Tellerstand |
77.654 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De zekering van het hoogspanningsysteem kan barsten bij kortsluiting. |
| Materiële gevolgen | Bij kortsluiting kan het voertuig onder hoogspanning komen te staan met onder andere brandgevaar als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de werking van de hoogvoltzekering herstellen door montage van een isolatiemat in de hoogvoltaccu. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordels van de voorstoelen hebben bij een ongeval mogelijk een lagere spankracht dan bedoeld. |
| Materiële gevolgen | De inzittenden komen hierdoor verder uit de zitting waardoor het volledige veiligheidssysteem mogelijk niet optimaal functioneert bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de veiligheidsgordels van de voorstoelen vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Massa rijklaar |
2065 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 40 liter |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-03-2025 |
| Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Akoestische voorruit |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium raamlijsten |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar) |
| Audi pre sense front |
| Audi smartphone interface |
| Audi virtual cockpit |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortsleutel |
| Connected services |
| Dakreling aluminium |
| Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker |
| Digitale radio ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Lane change warning |
| Lane departure warning |
| Middenarmsteun voor A4 |
| MMI navigatie plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeerassistent (inclusief parkeerhulp voor en achter) |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersairbag uitschakelbaar |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| pre sense basic |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| S-dakspoiler in carrosseriekleur |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks met schakelpaddels |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Uitwijkassistent |
| Velgen, 17 inch gegoten lichtmetaal "veelspaak"-design |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorruit warmtewerend |
| Wegrijassistent |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.