11-10-2024
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
34.828 km
1.498 cc
Onbekend
11-10-2024
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
34.828 km
1.498 cc
Onbekend
| Kenteken | KJS-02-P Switch kenteken |
| Merk | CUPRA |
| Model | Terramar |
| Tellerstand |
34.828 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Uitvoering | 1.5 TSI e-Hybrid 272pk VZ Performance |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*04014*00 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 200 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 120 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Verbruik gemiddeld | 17,50 kWh/100km |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Massa rijklaar |
2420 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Laadvermogen | 576 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-10-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptief demping systeem |
| Airco (automatisch) |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| glans exterieur delen |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| knie airbag(s) |
| Kuip sportstoelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED mistlampen |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix LED koplampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stoelen-pakket |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak uitklapbaar |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.