19-10-2023
Elektrisch
Automaat
60.946 km
Onbekend
Onbekend
19-10-2023
Elektrisch
Automaat
60.946 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KJP-85-Z Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
60.946 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Stealth Gray (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | RWD 60 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
H6LR
|
| RDW uitvoering |
BQB1S5T1
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*32 |
| Tellerstand |
60.946 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 472,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1736 kg
|
| Massa rijklaar |
2200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Laadvermogen | 464 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 19-10-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Automatisch grootlicht |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitensp.elektr.verst -verwarmb-inklap.+dim. |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruisecontrol |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrailing |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloos inductie smartphone opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Dual zone climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijbaan volg systeem |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Volgafstand-indicatie |
| Voorstoelen geventileerd |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zonnedak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.